MEANWELL - RSP-320-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj uzavřený 24V (320W)
Cod: 5260734675
GRATUITGRATUIT
Objednáno
Opțiuni de transport
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
Categorie: Průmyslové zdroje z 230V na 24V