MEANWELL - GST90A24-P1M - Stolní napájecí zdroj 24V 90W
Cod: 52607346541
GRATUITGRATUIT
Objednáno
Opțiuni de transport
Descriere detaliată a produsului
Descrierea produsului nu este disponibilă
Parametri suplimentari
Categorie: Průmyslové zdroje z 230V na 24V