MikroTik G1251-0250WNA, Hot Swap PSU 12Vdc 20.8A 250W pro CRS812 DDQ
Code: 52607346239
FREEFREE
Na dotaz (není skladem)
Delivery options
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 24V