MEANWELL - HDR-100-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj 24V 100W na DIN
Code: 5260734668
FREEFREE
Skladem (1 pcs)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Zdroj na DIN lištu, Inovovananá modelová řada DR-x-x, menší rozměry.
Typ zdroje spínaný
Výkon 92W
Výstupní napětí 24V DC, 24...25.5V DC
Výstupní proud 3.83A
Napájecí napětí 120...370V DC, 85...264V AC
Elektrické připojení svorkovnice
Montáž DIN
Vnější rozměry 70 x 90 x 54.5mm
Hmotnost 270g
Počet výstupů 1
Pracovní teplota -30...70°C
Ochrana proti přetížení, nárůst napětí, proti zkratu
Účinnost 90%
Řada HDR-100
Vlastnosti zdrojů/měničů:
příkon bez zatížení <0,3 W
jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Další informace
Hmotnost brutto: 0.27 kg
Kód produktu: 5260734668
Part no.: HDR-100-24
EAN: 5260734668
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 24V