MEANWELL NDR-480-24 Prům. nap. zdroj 24V 20A
Code: 5260734650
Na objednávku
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Průmyslový spínaný síťový zdroj na DIN lištu MEANWELL 24V 480W na DIN lištu.
Mezi vlastnosti a funkce inovované produktové řady NDR patří:
• SLIM (úzký) design pro úsporu místa v racku
• Univerzální vstup (90~264VAC 127~370VDC)
• Přímá montáž na DIN lištu (TS-35/7.5, TS-35/15)
• Uzavřená konstrukce (ochrana proti dotyku)
• Atest vyhoření při 100% zatížení
• Vysoká účinnost (dle modelu, až 92,5%)
• Atest UL 508 (industrial control equipment)
• Ochrana proti přetížení pomocí proudového omezení (auto recovery)
• Integrované ochrany proti zkratu, přetížení, přepětí
• LED ukazatel pro DC OK
Funkce a vlastnosti:
Typ zdroje spínaný
Druh napájecího zdroje slim
Výkon 480W
Výstupní napětí 24V DC, 24...28V DC
Výstupní proud 20A
Napájecí napětí 90...264V AC, 127...370V DC
Elektrické připojení svorkovnice
Montáž DIN
Vnější rozměry 85.5 x 125.2 x 128.5mm
Hmotnost 1.5kg
Počet výstupů 1
Pracovní teplota -20...70°C
Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu
Účinnost 92.5%
Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Řada NDR-480
Rozměry podívejte se Doplňkové funkce:
aktivní PFC
signalizace správnosti výstupního napětí
Další informace
Hmotnost brutto: 1.51 kg
Aktivace teplotní ochrany u NDR typové série
Bezpečnostní upozornění:
Kód produktu: 5260734650
Part no.: NDR-480-24
EAN: 5260734650
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 24V