MEANWELL - RSP-320-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj uzavřený 24V (320W)
Code: 5260734675
FREEFREE
Na objednávku
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Značkový průmyslový uzavřený modulový spínaný napájecí zdroj Mean Well s výstupním napětím 24V a vysokým výstupním výkonem 320W určený zejména k napájení většího počtu aktivních prvků.
Vlastnosti a funkce
Typ zdroje spínaný
Druh napájecího zdroje modulový
Výkon 321.6W
Výstupní napětí 24V DC, 20...26.4V DC
Vnější rozměry 215 x 115 x 30mm
Výstupní proud 13.4A
Vlastnosti zdrojů/měničů jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Hmotnost 900g
Počet výstupů 1
Montáž k vestavbě
Pracovní teplota -30...70°C
Napájecí napětí 88...264V AC, 124...370V DC
Elektrické připojení svorkovnice
Ochrana proti přetížení, proti přehřátí, nárůst napětí, proti zkratu
Účinnost 89%
Řada RSP-320
Druh krytu 207A
Doplňkové funkce aktivní PFC
Související články MHS012
Hmotnost brutto: 0.86 kg
Kód produktu: 5260734675
Part no.: RSP-320-24
EAN: 5260734675
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 24V