HP 651 Black Original Ink Advantage Cartridge, C2P10AE (600 pages)
Kód: ED692786Související produkty
Inkoust Epson T2616 barevný, Multipack C/M/Y/BK
Skladem
(11 ks)
1 301,65 Kč bez DPH
1 575 Kč
HP 924e EvoMore Magenta Original Ink Cartridge (800 pages)
Skladem
(1 KS)
497,52 Kč bez DPH
602 Kč
HP 81 Light Magenta DJ Ink Cart, 680 ml, C4935A
Skladem
(3 KS)
3 911,57 Kč bez DPH
4 733 Kč
Detailní popis produktu
HP 651 Černá originální inkoustová kazeta Advantage
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Černá |
|---|---|
| Inkoustová kapka | 12 pl |
| Typy inkoustu | Na bázi pigmentu |
| Výtěžnost stránek (černobílá) | cca 600 stran |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Testováno na tiskárně HP DeskJet Ink Advantage 5645 All-in-One. Uváděná přibližná průměrná hodnota odpovídá normě ISO/IEC 24711 nebo metodice testování HP a dlouhodobému tisku. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 32 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | -40 až 60 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20–80% relativní vlhkost |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 113 x 37 x 115 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 800 x 1 176 mm |
| Hmotnost | 0,04 kg |
| Hmotnost balení | 0,06 kg |
| Hmotnost palety | 211,04 kg |
| Množství na paletě | 2880 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Na inkoustové kazety a tiskové hlavy HP se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Inkoustová kazeta |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED692786
Part no.: C2P10AE#BHK
EAN: 889296160816
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| EAN: | 889296160816 |
| Tisková technologie: | Inkoustová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Černá cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
CANON CARTRIDGE CLI-571BK XL černá pro PIXMA MG575x, MG685x, MG775x, TS505x, TS605x, TS805x, TS905x (5565 str.)
Skladem
(71 KS)
326,45 Kč bez DPH
395 Kč
CANON CARTRIDGE CLI-571XL Y žlutá pro PIXMA MG575x, MG685x, MG775x, TS505x, TS 605x, TS805x (715 str.)
Skladem
(79 KS)
326,45 Kč bez DPH
395 Kč
Canon CARTRIDGE PGI-550XL PGBK pigmentová černá pro PIXMA iP7250, iP8750, iX6850, MG5450, MG5x50, MG565x (500 str.)
Skladem
(62 KS)
338,84 Kč bez DPH
410 Kč
Xerox Yellow METERED toner cartridge VersaLink C400/C405
Skladem
(1 KS)
7 024,79 Kč bez DPH
8 500 Kč
