HP 70 Green DJ Ink Cart, 130 ml, C9457A
Kód: ED691244Související produkty
ZDARMAZDARMA
Xerox Transfer Belt Cleaner pro AltaLink C80xx, WorkCentre 75xx/78xx/79xx (160 000str.) (R6)
Skladem
(2 KS)
1 439,67 Kč bez DPH
1 742 Kč
Detailní popis produktu
HP 70 Zelená inkoustová kazeta, 130 ml
Parametry
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Zelená |
|---|---|
| Typy inkoustu | na bázi pigmentu |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 130 ml |
| Rozsah provozních teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah skladovacích teplot | 15 až 35 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 20 až 80 % RH |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 40 x 202 x 129 mm |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 202 × 40 × 129 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 219 × 1 016 × 1 500 mm |
| Hmotnost | 0,19 kg |
| Hmotnost balení | 0,23 kg |
| Hmotnost palety | 436 kg |
| Množství na paletě | 1680 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Záruka | Na každou inkoustovou kazetu, tiskovou hlavu nebo související spotřební materiál HP se po dobu záruky poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED691244
Part no.: C9457A
EAN: 882780528741
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| EAN: | 882780528741 |
| Tisková technologie: | Inkoustová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
HP 924e EvoMore Black Original Ink Cartridge (1,000 pages)
Skladem
(39 KS)
1 006,61 Kč bez DPH
1 218 Kč
HP 934XL Black Ink Cartridge, C2P23AE (1,000 pages)
Skladem
(7 KS)
963,64 Kč bez DPH
1 166 Kč
Canon CARTRIDGE CLI-521 C/M/Y MULTI-PACK pro Pixma iP 3600, iP4600, iP4700, MP540, MP550,560, MP620,630,640 (470 str.)
Skladem
(11 KS)
719,01 Kč bez DPH
870 Kč
HP 771C Red chromatic DJ Ink Cart, 775 ml, B6Y08A
Skladem
(1 KS)
5 435,54 Kč bez DPH
6 577 Kč
EPSON WorkForce Enterprise AM-C550 Cyan Ink (28.000 str.)
Skladem
(3 KS)
5 862,81 Kč bez DPH
7 094 Kč
