HP 991X High Yield Cyan Original PageWide Cartridge (M0J90AE) (16,000 pages)
Kód: ED1006333Související produkty
Detailní popis produktu
HP 991X Azurová originální kazeta PageWide s vysokou výtěžností
Parametry
| Výtěžnost stránek (barevná) | cca 16 000 stran |
|---|---|
| Hardwarová kompatibilita | Řada tiskáren HP PageWide Pro 755, řada tiskáren HP PageWide Pro 772, řada tiskáren HP PageWide Pro 777 |
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 220 x 52 x 48 mm |
| Hmotnost | 0,37 kg |
| Objem tiskové kazety/lahvičky | 193 ml |
| Obsah balení | 1 kazeta |
| Záruka | Na originální tiskové hlavy a kazety HP PageWide se během záruční doby poskytuje záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED1006333
Part no.: M0J90AE
EAN: 190780843611
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Inkousty a refill sady |
|---|---|
| EAN: | 190780843611 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
WECARE ARMOR ink kompatibilní s HP F6U18AE, žlutá/yellow
Skladem
(1 ks)
368,60 Kč bez DPH
446 Kč
HP 912XL High Yield Black Original Ink Cartridge (720 pages)
Skladem
(63 KS)
825,62 Kč bez DPH
999 Kč
