DEEPCOOL CPU Chladič AG400, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Kód: ED1808017Související produkty
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID E240
Na dotaz (není skladem)
2 619,83 Kč bez DPH
3 170 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - VIPER H6L white
Skladem
(5 ks)
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč
DEEPCOOL CPU Chladič AK400 G2 WH, 1x120, LGA1851, AM5, bílá
Skladem
(21 KS)
717,36 Kč bez DPH
868 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - měděný LGA1700 backplate
Skladem
(20 ks)
590,08 Kč bez DPH
714 Kč
Detailní popis produktu
DEEPCOOL AG400
DeepCool AG400 je jednopodlažní 120mm chladič procesoru, který vychází z naší tradice vysoké kvality chlazení, ale je zjednodušený, aby byl kompaktní a efektivní.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 125×92×150 mm |
| Počet ventilátorů | 1 |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120×120×25 mm |
| Rychlost | 500~2000 RPM±10% |
| Statický tlak | 2.53 mm H20 |
| Proud vzduchu | 75.89 CFM |
| Hluk | 31.6 dB(A) |
| Konektory | 4-pin |
| Typ ložiska | hydralické ložisko |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/1151/1150/1155 |
| AMD | AM5/AM4 |
Kód produktu: ED1808017
Part no.: R-AG400-BKNNMN-G-1
EAN: 6933412727590
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 6933412727590 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID I240 WHITE
Na dotaz (není skladem)
2 904,96 Kč bez DPH
3 515 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - SOHO H6L RGB
Skladem
(3 ks)
1 519,01 Kč bez DPH
1 838 Kč
ZDARMAZDARMA
Adata XPG Levante II 360 vodní chlazení CPU, RGB
Skladem
(20 ks)
1 597,52 Kč bez DPH
1 933 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - 2U LGA1851 / LGA1700
Skladem
(2 ks)
1 105,79 Kč bez DPH
1 338 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID E240 WHITE
Na dotaz (není skladem)
2 619,83 Kč bez DPH
3 170 Kč
