DEEPCOOL CPU Chladič AK400 G2 WH, 1x120, LGA1851, AM5, bílá
Kód: ED1808078Související produkty
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - ALUCIA H6L
Skladem
(3 ks)
1 384,30 Kč bez DPH
1 675 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID E360 WHITE
Na dotaz (není skladem)
2 904,96 Kč bez DPH
3 515 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - měděný LGA1700 backplate
Skladem
(20 ks)
590,08 Kč bez DPH
714 Kč
Detailní popis produktu
DEEPCOOL AK400 G2 WH
Druhá generace oblíbené řady AK přichází s vylepšeným výkonem a odvážným novým vzhledem. Zachovává si osvědčenou kvalitu – čtyři měděné tepelné trubice, efektivní chladič s jednou věží a nově navržený tichý ventilátor, který zajišťuje vysoký chladicí výkon.
To vše je navíc zabaleno do stylového designu s dekorem dřeva, který dodá vaší sestavě originální a elegantní vzhled. Ideální volba pro ty, kteří chtějí nejen výkon, ale i jedinečný vzhled.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 132×92×156 mm |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120×120×25 mm |
| Rychlost | 200±10% RPM(max) |
| Statický tlak | 3,33 mm H20 |
| Proud vzduchu | 63,4 CFM |
| Hluk | 31,45 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložiska | Hydro Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/115X |
| AMD | AM5/AM4 |
Kód produktu: ED1808078
Part no.: R-AK400G2-WHNNMN-GJD
EAN: 6933412729662
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 6933412729662 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - Soho H7 RGB
Skladem
(14 ks)
1 243,80 Kč bez DPH
1 505 Kč
ZDARMAZDARMA
FSP Chladič CPU MP7 Dual, 120mm A.RGB FDB Fan
Skladem
(4 ks)
809,09 Kč bez DPH
979 Kč
Fractal Design Lumen S28 v2 RGB vodní chlazení
Skladem
(14 ks)
2 750,41 Kč bez DPH
3 328 Kč
ZDARMAZDARMA
Vodní chlazení Genesis HYDRIA 240, černé
Skladem
(1 ks)
1 403,31 Kč bez DPH
1 698 Kč
