DEEPCOOL CPU Chladič AK620 G2 DIGITAL NYX, 2x120, LGA1851, AM5, černá
Kód: ED1808083Související produkty
DEEPCOOL CPU Chladič AK400 G2 WH, 1x120, LGA1851, AM5, bílá
Skladem
(21 KS)
717,36 Kč bez DPH
868 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID I240 WHITE
Na dotaz (není skladem)
2 904,96 Kč bez DPH
3 515 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - SOHO H6L RGB white
Skladem
(4 ks)
1 519,01 Kč bez DPH
1 838 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID A13 360 WHITE
Na dotaz (není skladem)
2 152,89 Kč bez DPH
2 605 Kč
Detailní popis produktu
DEEPCOOL AK620 G2 DIGITAL NYX
Druhá generace oblíbené řady AK DIGITAL přichází s ještě vyšším chladicím výkonem a modernějším designem. Je vybavena šesti měděnými teplovodivými trubicemi (heatpipe), masivním dvouvěžovým chladičem, novými tichými ventilátory a nově také čtyřsegmentovým digitálním displejem.
Ten umožňuje sledování teploty a výkonu v reálném čase, takže máte o svém systému vždy přehled. Díky kombinaci výkonného chlazení a chytré technologie je tento chladič ideální volbou pro náročné uživatele, kteří hledají spolehlivost, ticho a stylový vzhled v jednom.

Specifikace
| Chladič | |
|---|---|
| Rozměr chladiče | 125×144×159 mm |
| Počet ventilátorů | 1x |
| Ventilátor | |
| Velikost | 120×120×25 mm |
| Rychlost | 2000±10% RPM(max) |
| Statický tlak | 2,78 mm H20 |
| Proud vzduchu | 57,76 CFM |
| Hluk | 28,87 dB(A) |
| Konektory | 4-pin PWM |
| Typ ložiska | Hydro Bearing |
| Kompatibilita | |
| Intel | LGA1851/1700/1200/115X |
| AMD | AM5/AM4 |
Kód produktu: ED1808083
Part no.: R-AK620G2-BKNNMN-GJD-1
EAN: 6933412729716
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Chlazení CPU |
|---|---|
| EAN: | 6933412729716 |
| Typ chladiče: | Aktivní |
| Využití chladiče: | Na procesory |
| Velikost ventilátoru: | 120x120 |
| Barva podsvícení: | bez podsvícení |
| Napájecí konektor: | 4pin |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
FSP Vodní chlazení AE36-B, Black
Skladem
(3 ks)
1 287,60 Kč bez DPH
1 558 Kč
Corsair NAUTILUS 240ARGB 240mm Liquid CPU Cooler
Skladem
(2 ks)
1 780,17 Kč bez DPH
2 154 Kč
ZDARMAZDARMA
AKASA chladič CPU - měděný LGA1700 backplate
Skladem
(20 ks)
590,08 Kč bez DPH
714 Kč
ZDARMAZDARMA
DEEPCOOL CPU Chladič AK620 G2 WH, 2x120, LGA1851, AM5, bílá
Skladem
(29 KS)
1 256,20 Kč bez DPH
1 520 Kč
MSI vodní chladič CPU MAG CORELIQUID I360 WHITE
Na dotaz (není skladem)
3 500,83 Kč bez DPH
4 236 Kč
DEEPCOOL CPU Chladič AG400, 1x120mm, LGA1851, AM5, černá
Skladem
(32 KS)
427,27 Kč bez DPH
517 Kč
