MikroTik SAW30-240-1200GR2A, napájecí adaptér 24V 1,2A, zalomený konektor
Code: 526073180481
Skladem (20 pcs)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Originální MikroTik napájecí adaptér s přímou instalací do zásuvky se standardním 5.5 / 2.1mm konektorem určeným pro napájení například MikroTik zařízení se vstupním napětím 24V DC. Napájecí adaptér má maximální výkon 29W a max. výstupní proud je 1,2A. Konektor je zahnutý 90°