MEANWELL - MDR-100-24 - Průmyslový napájecí zdroj 24V 100W na DIN lištu
Kód: 5260734676
INGYENESINGYENES
Objednáno
Szállítási lehetőségek
Termék részletes leírása
Semmilyen termékleírás nem érhető el
Kiegészítő paraméterek
Kategória: Průmyslové zdroje z 230V na 24V