HP 213Y Mgn Original LaserJet Toner Crtg (12,000 pages)
Kód: ED556915Související produkty
ZDARMAZDARMA
Toner TB komp. s HP LJ Pro 4001 BK, 2 900 stran
Skladem
(4 ks)
766,94 Kč bez DPH
928 Kč
Toner Cartridge Yellow pro Epson WorkForce AL-C300
Na objednávku
5 844,63 Kč bez DPH
7 072 Kč
ZDARMAZDARMA
Toner TB kompatibilni s HP CF360X, černý,new
Na objednávku
667,77 Kč bez DPH
808 Kč
ZDARMAZDARMA
Toner TB kompat. s HP CF281X, Black, 25000 s, new
Na objednávku
757,02 Kč bez DPH
916 Kč
Toner TB komp s Samsung CLT-M404S,new,1000,Magenta
Skladem
(10 ks)
212,40 Kč bez DPH
257 Kč
EPSON AL-M400 Return HCap Toner Cartridge 23,7K
Skladem
(4 ks)
5 245,45 Kč bez DPH
6 347 Kč
EPSON High Cap. Toner Cartr. Yellow AL-CX28DN
Na objednávku
4 189,26 Kč bez DPH
5 069 Kč
Detailní popis produktu
Purpurová originální tonerová kazeta HP LaserJet 213Y s extravysokou výtěžností
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 až 32,5 °C |
|---|---|
| Rozsah skladovacích teplot | -20 až 40 °C |
| Rozsah neprovozní vlhkosti | 10–90% relativní vlhkost |
| Tisková kazeta/láhev, barva (barvy) | Purpurová |
| Technologie tisku | Laser |
| Výtěžnost stránek (barevná) | 12 000 standardních stran dle normy ISO/IEC 19752 |
| Poznámka pod čarou – výtěžnost stránek | Uváděná přibližná hodnota výtěžnosti neseparované azurové, žluté a purpurové kazety odpovídá normě ISO/IEC 19798. Skutečná výtěžnost se liší v závislosti na obsahu tištěných stránek a jiných faktorech. Podrobnosti naleznete na stránce http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies. |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 114 x 103 x 328 mm |
| Minimální rozměry (Š x H x V) | 4.49 x 4.06 x 12.91 in |
| Rozměry balení (Š x H x V) | 374 x 148 x 188 mm |
| Rozměry palety (Š x H x V) | 1 200 x 976 x 1 272 mm |
| Rozměry palety | 47.2 x 38.4 x 50.1 lb |
| Hmotnost | 0,9 kg |
| Hmotnost | 1.98 lb |
| Hmotnost balení | 1,43 kg |
| Hmotnost palety | 423 lb |
| Hmotnost palety | 192 kg |
| Množství na paletě | 120 |
| Počet vrstev v paletě | 6 |
| Hlavní nebo jednotlivé krabice v jedné vrstvě (evropská paleta) | 16 |
| Záruka | Záruka HP Premium Protection. Na tento produkt HP je poskytována záruka na vady materiálu a vady vzniklé při výrobě. |
| Obsah balení | Tonerová kazeta HP |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
Kód produktu: ED556915
Part no.: W2133Y
EAN: 196337061552
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tonery |
|---|---|
| EAN: | 196337061552 |
| Tisková technologie: | Laserová |
| Typ produktu spotřebního materiálu: | Barevná cartridge/toner/páska |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
EPSON Magent Double Pack toner AL-C9300N 7,5K x2
Na objednávku
7 842,15 Kč bez DPH
9 489 Kč
OKI Pásová jednotka pro C532/C542/MC563/MC573/ES5432/5473
Skladem
(1 ks)
2 050,41 Kč bez DPH
2 481 Kč
ZDARMAZDARMA
Toner TB kompatibilni s HP CF363X, magenta,new
Na objednávku
667,77 Kč bez DPH
808 Kč
EPSON Toner cartridge AL-M310/M320,13300 str.black
Skladem
(13 ks)
5 980,17 Kč bez DPH
7 236 Kč
