HIKSEMI MicroSDHC karta 8GB, C10, (R:23MB/s, W:10MB/s) + bez adaptéru
Kód: ED480836Související produkty
Kingston Canvas Go Plus/SDXC/512GB/UHS-I U3 / Class 10
Skladem
(5 ks)
2 613,22 Kč bez DPH
3 162 Kč
Patriot V90/SDXC/64GB/UHS-II U3 / Class 10/+ Adaptér
Na objednávku
1 900,83 Kč bez DPH
2 300 Kč
SanDisk Ultra/micro SDXC/64GB/UHS-I U1 / Class 10/+ Adaptér
Skladem
(14 ks)
408,26 Kč bez DPH
494 Kč
ZDARMAZDARMA
Patriot/micro SDXC/128GB/UHS-I U1 / Class 10
Skladem
(20 ks)
574,38 Kč bez DPH
695 Kč
Paměťová karta Sandisk Extreme PRO microSDXC 512GB 200MB/s / 140MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3,s adaptérem
Skladem
(50 ks)
3 178,51 Kč bez DPH
3 846 Kč
Patriot EP Express/Micro SDXC/512GB/UHS-I U3 / Class 10
Na objednávku
3 716,53 Kč bez DPH
4 497 Kč
Detailní popis produktu
HIKSEMI microSDHC Karta
Consumer TF Card NEO, uložte to, co jste zachytili, sdílejte vše, co máte rádi;
- Rychlejší výkon
- Nižší cena
- Lepší výdrž

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Formát | MicroSDHC |
| Kapacita | 8GB |
| Typ NAND | TLC |
| Vlastnosti | Class 10 |
| Max. rychlost čtení / zápisu | až 23 / 10 MB/s |
| Rozměry | 15 x 11 x 1 mm |
Kód produktu: ED480836
Part no.: HS-TF-C1(STD)/8G/NEO/WW
EAN: 6974202726003
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Paměťové karty Secure digital |
|---|---|
| EAN: | 6974202726003 |
| Typ karty: | Micro SDHC |
| Kapacita uložiště: | 8 GB |
| Rychlost čtení min. (MB/s): | 20 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s): | 10 |
| Rychlostní kategorie: | Class 10 |
| Adaptér: | Ano |
| Typické použití: | Běžné použití |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
SanDisk Extreme PLUS/SDXC/128GB/UHS-I U3 / Class 10
Skladem
(20 ks)
923,97 Kč bez DPH
1 118 Kč
Adata/micro SDHC/32GB/UHS-I U1 / Class 10/+ Adaptér
Skladem
(20 ks)
234,71 Kč bez DPH
284 Kč
ZDARMAZDARMA
ADATA V30S/micro SDXC/64GB/UHS-I U3 / Class 10/+ Adaptér
Na objednávku
428,10 Kč bez DPH
518 Kč
ZDARMAZDARMA
ADATA V30S/micro SDXC/256GB/UHS-I U3 / Class 10/+ Adaptér
Skladem
(3 ks)
979,34 Kč bez DPH
1 185 Kč
SanDisk Extreme PRO/SDXC/1TB/UHS-I U3 / Class 10/Černá
Skladem
(5 ks)
6 485,95 Kč bez DPH
7 848 Kč
Paměťová karta Sandisk Extreme PRO microSDXC 256GB 200MB/s / 140MB/s A2 C10 V30 UHS-I U3,s adaptérem
Skladem
(50 ks)
1 878,51 Kč bez DPH
2 273 Kč
ZDARMAZDARMA
SanDisk Extreme PLUS/SDXC/256GB/UHS-I U3 / Class 10
Skladem
(20 ks)
1 548,76 Kč bez DPH
1 874 Kč
ZDARMAZDARMA
SanDisk Ultra/micro SDXC/128GB/UHS-I U1 / Class 10
Skladem
(20 ks)
539,67 Kč bez DPH
653 Kč
SanDisk Extreme PRO/SDXC/512GB/UHS-I U3 / Class 10/Černá
Skladem
(20 ks)
3 228,10 Kč bez DPH
3 906 Kč
