HIKSEMI Flash Disk 64GB Cap, USB 3.2 (R:30-120 MB/s, W:15-45 MB/s)
Kód: ED480809Související produkty
VERBATIM Flash Disk PinStripe USB 3.0, 32GB - černá
Skladem
(99 KS)
223,14 Kč bez DPH
270 Kč
SanDisk Ultra Dual Drive M3/32GB/USB 3.0/Micro USB + USB-A
Skladem
(20 ks)
276,86 Kč bez DPH
335 Kč
ZDARMAZDARMA
SanDisk Ultra Dual Drive M3/128GB/USB 3.0/Micro USB + USB-A
Skladem
(20 ks)
528,93 Kč bez DPH
640 Kč
VERBATIM Flash Disk PinStripe USB 3.0, 16GB - černá
Skladem
(4 KS)
164,46 Kč bez DPH
199 Kč
ZDARMAZDARMA
ADATA UV320/256GB/USB 3.2/USB-A/Bílá
Skladem
(13 ks)
827,27 Kč bez DPH
1 001 Kč
Detailní popis produktu
HIKSEMI CAP USB 3.2
CAP USB flash disk, malé tělo s velkou kapacitou.
- Kompatibilní s USB 2.0/3.2
- Kapacita až 128 GB
- Rychlý přenos souborů
- Kompaktní design

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | USB 3.2 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 64 GB |
| Sekvenční rychlost čtení/zápisu | až 30-120 / 15-45 MB/s |
| Rozměry | 56 x 18 x 9 mm |
| Váha | 8 g |
Kód produktu: ED480809
Part no.: HS-USB-M220P(STD)/64G/U3/NEWSEMI/WW
EAN: 6974202726591
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flash USB 3.x |
|---|---|
| EAN: | 6974202726591 |
| Verze USB: | 3.2 |
| Kapacita uložiště: | 64 GB |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ZDARMAZDARMA
SanDisk Ultra Fit/256GB/USB 3.1/USB-A/Černá
Skladem
(20 ks)
928,10 Kč bez DPH
1 123 Kč
ZDARMAZDARMA
256GB Kingston USB 3.2 (gen 1) DT Exodia M
Skladem
(15 ks)
522,31 Kč bez DPH
632 Kč
ZDARMAZDARMA
Kingston DataTraveler Kyson/512GB/USB 3.2/USB-A/Stříbrná
Skladem
(4 ks)
1 472,73 Kč bez DPH
1 782 Kč
ZDARMAZDARMA
Patriot XPORTER CORE/256GB/USB 3.2/USB-A/Černá
Skladem
(20 ks)
715,70 Kč bez DPH
866 Kč
ZDARMAZDARMA
ADATA UC320/256GB/USB 3.2/USB-A/Černá
Skladem
(8 ks)
932,23 Kč bez DPH
1 128 Kč
Kingston Flash Disk IronKey 32GB Enterprise S1000 Encrypted USB 3.0 FIPS Level 3, Managed
Skladem
(2 KS)
11 203,31 Kč bez DPH
13 556 Kč
