HIKSEMI Flash Disk 32GB Classic, USB 3.0 (R:30-80 MB/s, W:15-25 MB/s)
Kód: ED480799Související produkty
SanDisk Ultra Dual Drive Luxe/1TB/USB 3.1/USB-A + USB-C/Stříbrná
Skladem
(20 ks)
3 328,93 Kč bez DPH
4 028 Kč
Patriot iLuxe Stick C MFi/1TB/USB 3.2/Lightning + USB-C/Černá
Na dotaz (není skladem)
2 285,95 Kč bez DPH
2 766 Kč
ZDARMAZDARMA
SanDisk Ultra/256GB/USB 3.0/USB-A/Černá
Skladem
(20 ks)
878,51 Kč bez DPH
1 063 Kč
ZDARMAZDARMA
ADATA UC310/256GB/USB 3.2/USB-A/Bílá
Skladem
(18 ks)
658,68 Kč bez DPH
797 Kč
ZDARMAZDARMA
DataTraveler Exodia S/512GB/USB 3.2/USB-A/Žlutá
Skladem
(20 ks)
1 011,57 Kč bez DPH
1 224 Kč
Detailní popis produktu
HIKSEMI CLASSIC USB 3.0
CLASSIC USB flash disk rozšiřuje úložnou kapacitu pro zařízení a realizuje rychlý, stabilní a snadný přenos dat.
- Vysoká rozšiřitelnost
- Kovový design
- Vysoká kompatibilita souborů

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Rozhraní | USB 3.0 |
| Formát disku | Flash Disk |
| Celková kapacita | 32 GB |
| Sekvenční rychlost čtení/zápisu | až 30-80 / 15-25 MB/s |
| Rozměry | 38 x 12 x 4.5 mm |
| Váha | 8 g |
Kód produktu: ED480799
Part no.: HS-USB-M200(STD)/32G/U3/NEWSEMI/WW
EAN: 6974202726843
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Flash USB 3.x |
|---|---|
| EAN: | 6974202726843 |
| Verze USB: | 3.0 |
| Kapacita uložiště: | 32 GB |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
SanDisk Flash Disk 64GB Ultra Flair, USB 3.0, tropic modrá
Skladem
(85 KS)
431,40 Kč bez DPH
522 Kč
ZDARMAZDARMA
ADATA UV150/256GB/USB 3.2/USB-A/Černá
Skladem
(20 ks)
765,29 Kč bez DPH
926 Kč
ZDARMAZDARMA
SanDisk Ultra Dual Drive Go/256GB/USB 3.2/USB-A + USB-C/Fialová
Skladem
(20 ks)
919,83 Kč bez DPH
1 113 Kč
ZDARMAZDARMA
Patriot Xporter 3 Slider/256GB/USB 3.2/USB-A/Černá
Skladem
(7 ks)
610,74 Kč bez DPH
739 Kč
ZDARMAZDARMA
ADATA UC320/256GB/USB 3.2/USB-A/Černá
Skladem
(8 ks)
932,23 Kč bez DPH
1 128 Kč
ZDARMAZDARMA
SanDisk Ultra Fit/128GB/USB 3.1/USB-A/Černá
Skladem
(20 ks)
539,67 Kč bez DPH
653 Kč
Patriot RAGE R550/1TB/USB 3.2/USB-A + USB-C/Černá
Na objednávku
2 747,93 Kč bez DPH
3 325 Kč
ZDARMAZDARMA
256GB Kingston USB 3.2 (gen 1) DT Exodia M
Skladem
(15 ks)
522,31 Kč bez DPH
632 Kč
