GENIUS myš NX-7007/ 1200 dpi/ bezdrátová/ BlueEye senzor/ černomodrá
Kód: ED1561369Související produkty
ACER Myš Wireless Bubble Mouse,RF2.4G,1600 dpi,white
Skladem
(2 KS)
243,80 Kč bez DPH
295 Kč
ZDARMAZDARMA
HyperX Pulsefire Haste 2 Core Wireless White Gaming Mouse - Myš
Skladem
(39 KS)
1 329,75 Kč bez DPH
1 609 Kč
ZDARMAZDARMA
HP myš 685 bezdrátová Comfort Dual-Mode
Skladem
(22 ks)
634,71 Kč bez DPH
768 Kč
ASUS myš ROG STRIX IMPACT III, Bezdrátová, RGB, Černá
Skladem
(22 KS)
1 714,88 Kč bez DPH
2 075 Kč
Detailní popis produktu
Genius NX-7007
Bezdrátová myš založená na technologii 2,4 GHz disponuje optickým Blue-Eye senzorem s rozlišením 1200 dpi. Díky tomuto senzoru se snadno používá dokonce i na dřevěném stole, skleněném povrchu, pohovce nebo koberci. Díky svému symetrickému provedení je vhodná jak pro praváky, tak i leváky. Součástí balení je baterie formátu AA.
TECHNICKÁ SPECIFIKACE
| Myš | |
| Technologie snímání | optická |
| Rozlišení / citlivost myši (DPI) | 1200 |
| Počet tlačítek myši | 3 |
| Kolečko myši | ano |
| Provedení myši | symetrické |
| Vstupy a výstupy | |
| Bezdrátové připojení | ano |
| Drátové připojení | ne |
| Rozhraní | USB |
| Typ bezdrátového připojení | 2,4 GHz |
| Baterie | |
| Provoz na baterii / akumulátor | ano |
| Formát baterie | AA |
| Operační systém | |
| Podporovaný operační systém | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, macOS X, Linux |
| Fyzické vlastnosti | |
| Barva | černá - modrá |
| Rozměry | 97 x 55 x 35 mm |
| Hmotnost | 54,5 g |
| Barva podsvícení | bez podsvícení |
Kód produktu: ED1561369
Part no.: 31030026405
EAN: 4710268259879
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Myši bezdrátové |
|---|---|
| EAN: | 4710268259879 |
| Druh myši: | Optická |
| Rozhraní myši: | Bezdrátová s USB dongle |
| Specifikace myši: | 3 tlačítková, S kolečkem |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
ASUS myš ROG Harpe Ace Aim Lab Edition, Bluetooth, bílá
Skladem
(25 KS)
2 478,51 Kč bez DPH
2 999 Kč
ZDARMAZDARMA
GIGABYTE Herní myš Aorus M6, Bezdrátová 2.4GHz, USB-C, černá
Skladem
(1 KS)
1 587,60 Kč bez DPH
1 921 Kč
