FSP HEXA 85+ PRO 350/350W/ATX/80PLUS Bronze/Retail
Kód: 1930500147
ZDARMAZDARMA
Skladem (20 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
Řada HEXA 85+ PRO jsou zcela nové ATX zdroje certifikované 80 PLUS® Bronze, vybavené modulem DC-DC a +12V single-rail designem, s japonskými kondenzátory a tichým 120mm ventilátorem, s kompletní ochranou OCP, OVP, SCP, OPP, OTP a schváleny globálním bezpečnostním předpisem. Řada HEXA 85+ PRO přichází se čtyřmi modely - 350 W, 450 W,550 W a 650 W pro uspokojení různých potřeb.
Vlastnosti
  • Vyhovuje: ATX12 v2.5 a EPS12 v2.92
  • Účinnost: 85% při běžném zatížení
  • Aktivní PFC: 0,9
  • Výběr japonských elektrolytických kondenzátorů
  • +12V single-rail design
  • +5V &3.3V DC to DC module design
  • 120 mm tichý ventilátor s dlouhou životností
  • Kompletní ochrana: OCP / OVP / OPP / SCP
  • 80PLUS BRONZE
  • Vyhovují nové bezpečnostní normě EN 62368
Technické parametry
  • Model: HEXA 85+ PRO 350W (HA2-350)
  • Formát: ATX
  • PFC: Aktivní PFC
  • Ventilátor: 120mm Sleeve Fan
  • Rozměry: 150 x 140 x 86 mm
  • Účinnost: 85%
  • Vstupní napětí: 100-240 V
  • Vstupní proud: 5-2 A
  • Frekvence: 50-60Hz
  • Výkon: 350W
  • Zabezpečení: OCP, OVP, SCP, OPP
Konektory
  • 1x 24 pin
  • 1x 4+4 pin
  • 1x 6+2 pin
  • 5x SATA
  • 2x Molex
  • 1x Floppy
Více informací naleznete v data sheetu v sekci "Odkazy".
Kód produktu: 1930500147
Part no.: PPA3505301
EAN: 4713224522697
Doplňkové parametry
Kategorie: Zdroje
EAN: 4713224522697
Barva: Černá
Formát zdroje: ATX
Model: FSP HEXA 85+ PRO 350
Modulární kabeláž: Ne
PFC filtr zdroje: Aktivní PFC
Rozměry zdroje (šxvxh mm): 150x140x86
Ventilátor zdroje (mm): 120
Vypínač napájení: Ano
Napájení MB (pin): 24
Konektor Floppy 4 pin: 1
Konektor napájení CPU (pin): 4+4pin
Napájení na vstupu (V): Full Range
SATA 15pin (počet): 5
Účinnost zdroje: 80PLUS Bronze
Výkon napájecího zdroje (W): 350
PCI-E 8/6+2 (počet): 1
Molex 4pin (počet): 2