Fotovoltaický solární panel USB+12V/50W flexibilní OS50-18MFX
Kód: SAPFVE937B
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Flexibilní monokrystalický panel s výstupem 12V a USB pro nabíjení baterií, telefonů, powerbank a pod. Ideální řešení pro Vaši autobaterii v případě delší odstávky vozidla, kdy trvale připojené spotřebiče, jako je řídící jednotka, autorádio...
Detailní informace
Detailní popis produktu
Flexibilní monokrystalický panel s výstupem 12V a USB pro nabíjení baterií, telefonů, powerbank a pod. Ideální řešení pro Vaši autobaterii v případě delší odstávky vozidla, kdy trvale připojené spotřebiče, jako je řídící jednotka, autorádio nebo dálkové ovládání dokážou vybít startovací baterii i za pouhý týden. Přiložený kabel zapojte do zásuvky 12V (nutné trvalé propojení s baterií, nikoli přesklíček zapalování), panel umístěte pomocí přísavek za okno a Vaši baterii bude dodávána potřebná energie pro kompenzaci spotřeby připojených zařízení a samovybíjení. Panel je rovněž možno využít jakozáložní zdroj pro nabíjení telefonů, powerbank apod.
Technické parametry:
Max.výkon: 50W
Max.proud při plném výkonu (Imp): 2,78A
Max.výstupní napětí při plném výkonu (Vmp): 18V
Výstup pro nabíjení 12V baterie: napětí Vmp-max.18V
Výstup USB: max.5,1V/2,1A
Kontrolka LED: při max.osvitu svítí, při nízkém osvitu bliká
Rozměry: 540×560×2mm
Obsah balení:
1× flexibilní panel
1× kabel 12V s autokonektorem
1× kabel 12V se svorkami