Epson EH-LS970W/3LCD/4 000lm/4K UHD/HDMI/LAN/WiFi
Kód: EV11HB83040Související produkty
Detailní popis produktu
Epson EH-LS970W
Ucelené filmové zážitky v ultra jasném rozlišení 4K s úhlopříčkou až 150 palců
Projekční technologie:
Nativní rozlišení: 4K
Počet zobrazovaných barev: 1,07miliard
Svítivost [lm]: 4 000
Kontrastní poměr: 5 000 000:1
Nativní kontrast: 2 000:1
Formát zobrazení: 16:9
Velikost obrazu [palce]: 80 - 150
Projekční vzdálenost [m]: 0,3 - 0,5
Throw Ratio: 0,16 - 0,40:1
Zoom: Digital, faktor: 1 - 2,5
Zvuk: 20W (2.1 ch: 2x satellite + 1x woofer)
Typ lampy: Laser
Životnost lampy [h]: 20 000
Rozhraní:
- USB 2.0-A (2x)
- USB 2.0 typ B (pouze servis)
- HDMI (HDCP 2.3) (2x)
- HDMI (ARC/eARC)
- Optický digitální zvukový výstup (S/PDIF
- Výstup pro sluchátka
- Wi-Fi 6E
- Bluetooth® 5.2
- Bezdrátová LAN IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Funkce a vlastnosti:
- Technologie 4K
- AIPQ (Kvalita obrazu s umělou inteligencí)
- AISR (Super rozlišení s umělou inteligencí)
- Technologie Arc Correction
- Automatické zapnutí
- Automatické vyhledávání zdroje
- vestavěný reproduktor
- kompatibilní se standardem CEC
- Chromecast
- Odstranění kontur
- Digitální přiblížení
- Dynamický zesilovač barev
- Interpolace rámečky
- Herní režim
- Google TV
- Lokální kontrast
- Dlouhá životnost zdroje světla
- Point correction
- Power on button
- Quick Corner
- kompatibilní s bezdrátovou sítí LAN
Napájení: AC 100 V - 240 V, 50 Hz - 60 Hz
Spotřeba [W]: 268
Spotřeba Standby [W]: 0,5
Hladina hlučnosti [dB]: Normální režim 29, Úsporný režim 18
Rozměry [mm] (ŠxHxV): 695 x 341 x 156
Hmotnost [kg]: 12,4
Doplňky:
- Vzduchový filtr
- Držák na strop
- Sada bezpečnostního lanka
- Montážní deska
Obsah balení:
- Hlavní zařízení
- Napájecí kabel
- Úvodní příručka
- Dálkové ovládání vč. baterií
- User guide
- Záruční dokumenty
Záruka: 60 měsíců
Kód produktu: EV11HB83040
Part no.: V11HB83040
EAN: 8715946744674
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Svítivost nad 4500 ANSI (včetně) |
|---|---|
| EAN: | 8715946744674 |
| Barva: | Bílá |
| Bluetooth: | Ano |
| Formát obrazu: | Širokoúhlý - 16:9 |
| Hmotnost (kg): | nad 5 |
| Hmotnost přesná (kg): | 12,4 |
| Konektor DVI: | Ne |
| Konektor HDMI: | Ano |
| Konektor RJ45: | Ano |
| Konektor USB: | Ano |
| Kontrast: | do 2 000:1 |
| Nativní rozlišení: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Osvětlení: | Laser |
| Přesná svítivost (ANSI): | 4000 |
| Repro: | Ano |
| Technologie: | 3LCD |
| Wi-Fi: | Ano |
| WWW_PODROBNEJI_SKRIP: | Popis + Epson logo |
| Životnost lampy v ECO (hodin): | nad 10 000 |
| Hlučnost (dB, běžný provoz): | 29 |
| Podporované rozlišení (max): | 3840x2160 (Ultra HD, 4K) |
| Konektor VGA (D-Sub): | Ne |
| Chytrá domácnost kompatibil: | Ano |
| HDMI (počet): | 3 |
| Max. velikost obrazu (palce): | 150 |
| Projektor pro domácí kino: | Ano |
| Dálkový ovladač: | Ano |
| Značka a model: | Epson EH-LS970W |
| Umístění: | Stropní |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
