Zdroj Mean Well NDR-120-24 průmyslový 24V 5A na DIN lištu
Code: PNT52900907
Skladem (46 pcs)
Delivery options
Profesionální spínaný napájecí zdroj Mean Well na DIN lištu s rozšířeným rozsahem provozních teplot a s nastavitelným výstupním napětím (24 - 28 V). Výstupní proud 20 A pro aktivní prvky s odpovídajícím napájecím rozsahem.
Detailed information
Product detailed description
Profesionální spínaný napájecí zdroj NDR-120-24 značky Mean Well pro přidělání na DIN lištu je vhodný pro napájení telekomunikační techniky. Splňuje TÜV certifikát kvality. Pouhých 40 mm na šířku významně šetří místo na liště. Zdroj má zabudované PFC, ochrany proti zkratu na výstupu, přetížení, přepětí a vysokým teplotám.
Kovová schránka nejen zvyšuje efektivitu (nastavitelné výstupní napětí 24 - 28 V a výstupní proud 5 A), ale pomáhá rozšířit rozmezí provozních teplot pro aktivní prvky s odpovídajícím napájecím rozsahem. Zdroj tak zvládá teploty mezi - 20 až + 70 °C.
Bezpečnost na prvním místě
Zdroj využívá několik typů ochrany. Patří mezi ně přepěťová (30 - 36 V, Shut down o/p voltage, re-power on to recove), proti přetížení / zkratu (105 ~ 150 % rated output power, Constant current limiting, recovers automatically after fault condition is removed), teplotní: (100 °C +- 5 °C (TSW1) Detect on heat sink of power transistor, Shut down o/p voltage, recovers automatically after temperature goes down).
Vlastnosti:
Vhodný pro napájení telekomunikační techniky
Splňuje TÜV certifikát kvality
40 mm na šířku významně šetří místo na liště
PFC, ochrany proti zkratu na výstupu, přetížení, přepětí a vysokým teplotám
Kovová schránka zvyšuje efektivitu a díky ní zvládá zdroj teploty mezi - 20 až + 70 °C
Specifikace:
Značka: Mean Well
Model: NDR-120-24
Určení: profesionální spínaný napájecí zdroj
Montáž: na DIN lištu
PFC: vestavěné
Účinnost: 89 %
Test: 100% full load burn-in
Frekvence: 50 kHz
Prostředí:
Výstupní napětí: 24 V DC
Nastavitelné: v rozmezí 24 - 28 V
Výstupní proud: max. 5,0 A
Výstupní výkon: 120 W
Vstupní napětí: 180 - 264 V AC, 47-64 Hz