Zdroj Mean Well HDR-150-24 na DIN lištu
Code: PNT52998840
Skladem (49 pcs)
Delivery options
Zdroj na DIN lištu TS-35/7,5 nebo TS-35/15, příkon 150 W, výstupní napětí 21,6 až 29 V, odolnost vůči teplotám od -30 do 70 °C, ochrana proti přetížení, nárůstu napětí a zkratu.
Detailed information
Product detailed description
Hlavní přednosti
  • Ideální na DIN lištu TS-35/7,5 a TS-35/15
  • Výstupní napětí až 29 V
  • Ochrana proti přetížení, nárůstu napětí a zkratu
  • Odolnost vůči nízkým i vysokým teplotám
Zdroj s kvalitním výkonem
Zdroj vám poskytuje výstupní napětí až 29 V a pracuje s výkonem 150 W. Odolá teplotám v rozmezí od -30 až do 70 °C. Navíc je vybavený ochranou proti přetížení, nárůstu napětí a zkratu, aby byl jeho chod bezpečný.
Specifikace
  • Značka: Mean Well
  • Model: HDR-150-24
  • Určení: spínaný zdroj
  • Napájecí napětí: 85 až 264 V AC, 120 až 370 V DC
  • Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
  • Výkon: 150 W
  • Výstupní napětí: 24 V DC
  • Rozsah výstupních napětí: 21,6 až 29 V DC
  • Výstupní proud: 6,25 A
  • Příkon bez zatížení: <0,3 W
  • Elektrické připojení: svorkovnice
  • Montáž: DIN lišta TS-35/7.5 nebo 15
  • Počet výstupů: 1
  • Účinnost: 90,5 %
  • Ochrana: proti přetížení OPP, přepětí OVP, protizkratová ochrana SCP
Fyzické parametry
  • Provozní teplota: -30 až +70 °C
  • Hmotnost: 310 g
  • Výška: 90 mm
  • Vnější rozměry: 105 x 90 x 54,5 mm