Zdroj Mean Well HDR-100-24 na DIN lištu, 24V, 3,83A
Code: PNT52900919
Skladem (30 pcs)
Delivery options
Zdroj na DIN lištu, využití v průmyslových a domácích systémech, výstupní napětí 24 V, výstupní proud 3,83 A, vnější plášť z plastu jako ochrana proti úrazům elektrickým proudem, odolnost vůči vysokým teplotám.
Detailed information
Product detailed description
Zdroj na DIN lištu Mean Well HDR-100-24 využijete pro průmyslové i domácí systémy. Řada HDR-100 patří mezi cenově dostupné ultra tenké zdroje s šířkou 70 mm. Namontujete ho na DIN lištu TS-35/7,5 a TS-35/15.
Hlavní přednosti
  • Ideální pro průmyslové a domácí systémy
  • Stejnoměrné výstupní napětí 24V
  • Ochrana proti zkratu, přetížení a přepětí
  • Plastový vnější plášť fungující jako ochrana
  • Odolnost vůči vysokým teplotám
Stejnoměrné výstupní napětí
Zdroj HDR-100-24 vám poskytuje stejnoměrné výstupní napětí 24V. Hodnotu ovšem můžete regulovat v rozmezí 21,6V až 29V. Zároveň je zdroj připravený na široké vstupní napětí od 85VAC až po 264VAC. Potěší vás také, že splňuje evropskou normu EN 61000-3-2
Vysoká odolnost zdroje
Specifikace
  • Značka: Mean Well
  • Model: HDR-100-24
  • Určení: zdroj na DIN lištu
Parametry
  • Typ zdroje: spínaný
  • Počet výstupů: 1
  • Výkon: 92 W
  • Výstupní napětí: 24 V DC, 24 až 25 5V DC
  • Výstupní proud: 3,83 A
  • Univerzální vstup: 85 ~ 264VAC, 120 až 370V DC
  • Ultra tenký design o šířce: 70 mm
  • Spotřeba při běhu na prázdno: < 0,3 W
  • Izolační třída: II
  • Zdroj napájení: LPS
  • Určení: pro DIN lištu TS-35/7,5 a TS-35/15
  • Elektrické připojení: svorkovnice
  • Účinnost: 90 %
Funkce a vybavení
  • LED indikátor provozu
  • Typy ochrany: protizkratová, proti přetížení, přepěťová
Fyzické parametry
  • Provozní teplota: -30 až +70 °C
  • Hmotnost: 270 g
  • Rozměry (š x v x h): 70 x 90 x 54,5 mm
Obsah balení
  1. 1x zdroj Mean Well HDR-100-24 na DIN lištu, 24V, 3,83A