VERBATIM 3D Printer Filament PMMA DURABIO 2.85mm, 60m, 500g black
Code: ED714055Related products
C-TECH tisková struna PREMIUM LINE ( filament ) , ABS, luminiscenční zelená, 1,75mm, 1kg
Skladem
(2 pcs)
€13,40 excl. VAT
€16,22
C-TECH tisková struna PREMIUM LINE ( filament ) , PLA, ocelová šedá, RAL7011, 1,75mm, 1kg
Na objednávku
€14,36 excl. VAT
€17,38
C-TECH tisková struna ESSENTIAL LINE ( filament ) , PETG, 1,75mm, 1kg, červená, refill
Skladem
(2 pcs)
€9,12 excl. VAT
€11,04
C-TECH tisková struna PREMIUM LINE ( filament ) , ABS, čedičová šedá, RAL7012, 1,75mm, 1kg
Skladem
(3 pcs)
€13,40 excl. VAT
€16,22
C-TECH tisková struna PREMIUM LINE ( filament ) , ABS, dopravní žlutá, RAL1023, 1,75mm, 1kg
Skladem
(2 pcs)
€13,40 excl. VAT
€16,22
VERBATIM 3D Printer Filament PET-G 1.75mm, 327m, 1kg red
Skladem
(8 KS)
€18 excl. VAT
€21,78
Product detailed description
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Diameter | 2.85 mm ± 0.10 mm |
| Roundness | >95% |
| RAL | 9005 |
| Weight | 500 g |
| Color | black |
| MATERIAL PROPERTIES | |
| Density | 1.31 g/cm3 (Test method: ISO 1183) |
| MVR 230°C/2.16 kg | 10 cm3/10min (ISO 1133) |
| MFR 230°C/2.16 kg | 13 gr/10 min (Test method: ISO 1133) |
| Elongation at break | 130% (Test method: ISO 527) |
| Tensile strength | 64 MPa (Test method: ISO 527) |
| Tensile modulus | 2300MPa (Test method: ISO 527) |
| Flexural modulus | 2100MPa (Test method: ISO 178) |
| Flexural strength | 94 MPa (Test method: ISO 178) |
| Impact strength - Charpy method 23°C | 9 kJ/m2 (Test method: ISO 179) |
| Moisture absorption | 0.2% (Test method: MCC Method) |
| Coefficient of linear thermal expansion (-20~80°C) | 7.3E-05 (Test method: ISO 11359-2) |
| Heat deflection temperature 1.80 MPa | 82°C (Test metod: ISO 75-1) |
| Transparency | 2% (Test method: ISO 13468) |
| RECOMMENDED PRINTER SET UP | |
| Extrusion temperature | 225 - 245°C |
| Melting temperature | 235°C |
| Bed temperature | 85°C |
| Printing speed | 50 mm/s |
| Fan speed (can be changed to 0% is the model is warping) | 10% |
Kód produktu: ED714055
Part no.: 55155
EAN: 023942551553
Additional parameters
| Category: | Spotř. materiál pro 3D tiskárny |
|---|---|
| EAN: | 23942551553 |
| Balení: | 500 gramů |
| Barva: | Černá |
| Pracovní teplota: | 225 - 245°C |
| Průměr struny: | 2,85 mm |
| Typ materiálu: | PMMA |
| Dodavatel: | eD system a.s. |
C-TECH tisková struna PREMIUM LINE ( filament ) , PETG, ultramarínová, RAL5002, 1,75mm, 1kg
Skladem
(2 pcs)
€14,36 excl. VAT
€17,38
C-TECH tisková struna PREMIUM LINE ( filament ) , ABS, orientální červená, RAL3031, 1,75mm, 1kg
Skladem
(1 pcs)
€13,40 excl. VAT
€16,22
C-TECH tisková struna PREMIUM LINE ( filament ) , PETG, luminiscenční zelená, RAL6038, 1,75mm, 1kg
Skladem
(2 pcs)
€14,36 excl. VAT
€17,38
VERBATIM 3D Printer Filament PLA 2.85mm, 126m, 1kg black
Skladem
(10 KS)
€18 excl. VAT
€21,78
Tisková struna (filament) C-TECH PREMIUM LINE, PLA, signální žlutá, RAL1003, 1,75mm, 1kg
Skladem
(1 pcs)
€15,21 excl. VAT
€18,41
