Ubiquiti RPS-AC-100W,záložní napájecí modul AC/DC 100W
Code: 5260720448Related products
Zdroj Mean Well NDR-120-24 průmyslový 24V 5A na DIN lištu
Skladem
(46 pcs)
Zdroj Mikrotik 24V 1A 24W pro Mikrotik Routerboard a ALIX
Skladem
(2 pcs)
Zdroj Mean Well RS-100-24 průmyslový, 100W, 24V
(44 pcs)
MikroTik RBPOE pasivní PoE pro RouterBOARD (fast ethernet)
(18 KS)
Ubiquiti UniFi UACC-PoE+-2.5G - 2,5G PoE+ Adapter (30W)
(20 pcs)
(4 pcs)
POE pasivní slučovač osminásobný POEINJ8 s krytem
(15 pcs)
Product detailed description
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
Popis produktu
Záložní napájecí modul (zdroj) má výkon 100W a je určený pro jednotky Ubiquiti UFiber OLT a Ubiquiti EdgeRouter Infinity.
Vstupní napětí modulu je 230V AC.