Ubiquiti POE-24-24W-5P, GB PoE Injektor, 24V/1A (24W) 5-pack
Code: 52607204426
FREEFREE
Skladem (20 pcs)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
PŘEHLED
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max. proudem 1A.
Maximální výstupní výkon je 24W.
Tento model disponuje Gigabitovým ethernetovým portem.
Obsah balení
  • (5) PoE napájecí adaptér
  • (5) napájecí kabel
SPECIFIKACE
  • Rychlost ethernetu [Mbps]: 10/100/1000
  • Gigabit LAN: Ano
  • Napájení na pinech: 4,5 (+), 7,8 (-)
  • Výstupní výkon [W]: 24
  • Vstupní napětí [V]: 230V