Ubiquiti POE-24-12W-G-WH,GB PoE Injektor,24V/0,5A(12W),5ti pack
Code: 52607204419
FREEFREE
Skladem (20 pcs)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Popis produktu
Velmi kvalitní, stabilizovaný PoE napájecí adaptér s uzemněním, indikační LED a výstupním napětím 24V a max. proudem 0,5A.
Maximální výstupní výkon je 12W.