Ubiquiti EP-54V-150W, EdgePower, 54v, 150W
Code: 5260720453
Skladem (5 pcs)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Jedná se o zboží na objednávku.
Zboží na objednávku nelze vrátit do 14 dnů.
EdgePower obsahuje 2 šachty pro modulární napájecí zdroje, které lze pomocí managementu sloučit (max. výkon 300W) nebo automaticky zálohovat (max. výkon 150W).
Napájecí zdroje jsou typu hot-swap a je možné je vyměnit za chodu.
EP-54V-150W je v základu dodáván s jednou obsazenou šachtou se vstupem na 230V s maximálním výstupním výkonem 150W, úchyty do racku a potřebnými šroubky.