SCYTHE SY1425HB12M Glide Stream 140 mm fan 1200rpm
Code: 201063698Related products
FREEFREE
ARCTIC Accelero Vertikální držák grafické karty (bílý)
Skladem
(1 kus)
Akasa protivibrační spony na ventilátory (60ks) černé
Skladem
(20 pcs)
INTER-TECH 2U ližiny teleskopické pro rack skříně, 650m
(4 pcs)
Delock Standardní záslepka slotu s otvorem pro D-Sub 9
Na objednávku
Product detailed description
Další zajímavostí jsou montážní otvory kompatibilní s ventilátory o rozměru 120mm.
Technická specifikace:
Rozměry: 140 x 140 x 25 mm
Rychlost otáček: 1200 rpm
Hlučnost: 29.5 dBA
Průtok vzduchu: 84,59 CFM
Napětí: 12 V
Hmotnost: 130 g
Konektor: 3-Pin (včetně 4-Pin Molex adaptéru)
Typ ložiska: kluzné
Kód produktu: 201063698
Part no.: SY1425HB12M
EAN: 4571225050249
Additional parameters
| Category: | Přídavné ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 4571225050249 |
| Průměr ventilátoru: | 140mm |
| Počet kusů v balení: | 1ks |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
ARCTIC S12038-4K (3 pack) ventilátor - 120mm, 4000 otáček
(45 pcs)
Noctua NF-R8 redux-1800 PWM, 80x80x25 mm, 4-pin PWM, 12V
Na objednávku
FREEFREE
ARCTIC P12 Pro PST - 120mm PWM ventilátor s rozdělovačem kabelů (balení po 5 kusech)