SCYTHE SY1425HB12L Glide Stream 140 mm fan 800rpm
Code: 201063699Related products
Fractal Design Universal Multibracket Type A Black
Skladem
(12 pcs)
FREEFREE
Delock 3.5” USB 5 Gbps přední panel 10 x USB Typ-A
Na objednávku
Product detailed description
Další zajímavostí jsou montážní otvory kompatibilní s ventilátory o rozměru 120mm.
Technická specifikace:
Rozměry: 140 x 140 x 25 mm
Rychlost otáček: 800 rpm
Hlučnost: 21.4 dBA
Průtok vzduchu: 49,95 CFM
Napětí: 12 V
Hmotnost: 130 g
Konektor: 3-Pin (včetně 4-Pin Molex adaptéru)
Typ ložiska: kluzné
Kód produktu: 201063699
Part no.: SY1425HB12L
EAN: 4571225050232
Additional parameters
| Category: | Přídavné ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 4571225050232 |
| Průměr ventilátoru: | 140mm |
| Počet kusů v balení: | 1ks |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
FREEFREE
přídavný ventilátor Akasa 14 cm SOHO AR14 ARGB
Skladem
(9 pcs)
ARCTIC S4028-6K 40x28mm DC Fan for server application - 6000 RPM - Dual Ball Bearing (Pack of 5pcs)
(1 pcs)
ARCTIC P12 Slim PWM PST – 120mm Pressure optimized case fan | Slim profile | PWM controlled speed wi