SCYTHE SY1225SL12LM-P Slip Stream 12cm PWM
Code: 201063324Related products
INTER-TECH rámeček ST-3525 pro 2,5"/3,5" SATA do 5,25" pozice
Skladem
(1 pcs)
Adaptér úhlový na stranu IEC C13 female na IEC C14 male, napětí 230V, max.proud 10A
Skladem
(50 pcs)
Adaptér CEE 7/7 male na IEC C13 female, napětí 230V, 10A
(50 pcs)
FREEFREE
Delock 3.5” USB 5 Gbps přední panel 7 x USB Typ-A
Na objednávku
FREEFREE
Delock 3.5” USB 5 Gbps přední panel 10 x USB Typ-A
Na objednávku
Product detailed description
Rozměry: 120 x 120 x 25 mm
Rychlost otáček: 0 (+200 rpm) - 1.300 rpm (±10%)
Hlučnost: 0 - 26,50 dBA
Průtok vzduchu: 0 - 74,25 CFM = 126 m3/h
Hmotnost: 117 g
Konektor: 4-Pin PWM (3-Pin - 4-Pin Molex Adapter součástí)
Typ ložiska: kluzné
Kód produktu: 201063324
Part no.: SY1225SL12LM-P
EAN: 4571225045757
Additional parameters
| Category: | Přídavné ventilátory |
|---|---|
| EAN: | 4571225045757 |
| Průměr ventilátoru: | 120mm |
| Počet kusů v balení: | 1ks |
| PWM regulace: | Ano |
| Dodavatel: | AT Computers a.s. |
Noctua NF-R8 redux-1800 PWM, 80x80x25 mm, 4-pin PWM, 12V
ARCTIC P14 Max (White) - 140mm Case Fan - fluid dynamic bearing - max 2800 RPM - PWM regulated
(3 pcs)
Noctua NF-A14 iPPC-2000 PWM 140x140x25 mm, 4-pin
ARCTIC P12 Pro PST - 120mm PWM ventilátor s rozdělovačem kabelů (balení po 5 kusech)