Sada Powerplus POWXBBOX10 - Aku vrtačka + multifunkční bruska 20 V, 4 Ah
Code: PNT63606027
Skladem (4 pcs)
Delivery options
Praktická sada Aku nářadí. Obsahuje Aku vrtačku / šroubovák a oscilační brusku s nástavci a příslušenstvím. Součástí je také 20V baterie na nabíječka.
Detailed information
Product detailed description
Sada obsahuje akumulátorový vrtací šroubovák, oscilační multifunkční brusku, nabíječku 20V a baterii 20V 4,0Ah.
Hlavní přednosti
AKU šroubovák / vrtačka:
  • Bezuhlíkový motor
  • 2 rychlosti
  • Malý a kompaktní
  • Skvělý výkon
  • Přepínač zpětného chodu
  • LED pracovní světlo
  • Spona pro zavěšení na opasek
  • Rychlé zastavení stroje
  • Max. kapacita vrtání:
  • Ocel do průměru 10mm
  • Dřevo do průměru 25mm
Aku multitool oscilační bruska:
  • Bezuhlíkový motor
  • Lehká a kompaktní
  • Elektronická regulace otáček
  • Elektronická kontrola otáček
  • Měkčené držadlo
  • Odsávání nečistot
Specifikace
AKU šroubovák / vrtačka:
  • Napětí 20 V
  • Otáčky naprázdno: 0 - 400 / 0 - 1 400 min-1
  • Nastavení momentu: 19+1
  • Max. kroutící moment 30 Nm
  • Sklíčidlo 10 mm
  • Hmotnost 1,0 kg
  • Napětí: 20 V
  • Otáčky naprázdno: 12 000 – 19 500 min–1
  • Rychlost kmitání: 24 000 – 38 000 min–1
  • Hmotnost: 0,98 kg
Obsah balení
  1. 1x AKU vrtačka
  2. 1x Aku oscilační bruska
  3. 1x brusná deska (90x90x90mm)
  4. 1x pilový list 32mm
  5. 1x škrabka 52mm
  6. 5x brusné papíry 2x GR 60, 1x GR 120, 1x GR 180, 1x GR 240
  7. 1x připojení odsávání prachu
  8. 1x baterie 20V 4.000 mAh LI-ION