PoE Injector Wi-Tek WI-POE31-48V 100M 24W
Code: SAPCPOEIN06
Skladem (8 pcs)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
PoE Injektory Wi-Tek poskytují variabilní výkon a vysokou rychlost.
Injektory Wi-Tek jsou chráněny vysoce kvalitním kovovým pláštěm, který zajišťuje dlouhou životnost.
Prošly řadou přísných testů a poskytnou vám spolehlivý výkon.
Tyto injektory jsou vhodné pro použití s PC nebo v instalaci na stěnu.
Snadná instalace bez konfigurace.
Hardwarové funkce:
Rozhraní: OUT: 1 x 100M PoE RJ45 Port,  IN: 1x 100M RJ45 Ethernet Port
LED indikace: Ano
Výstupní napětí: 48V
Výstupní výkon: 24W
Podporované PoE standardy: 802.3af/at
Ostatní parametry:
Provozní teplota: -10°C - 55°C
Hmotnost: 120g
Rozměry: 113 x 48 x 30mm