MEANWELL - HDR-150-24 - Průmyslový napájecí spínaný zdroj 24V 150W na DIN
Code: 5260734721
FREEFREE
Skladem (1 pcs)
Delivery options
Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
Category: Průmyslové zdroje z 230V na 24V