Koaxiální kabel RG-59U/48FA na cívce 305 m, LSZH 6,0 mm
Code: SAP474324Related products
Pigtail u.Fl (IPEX) - RSMA female pigtail kabel, 15cm
Na objednávku
€2,35 excl. VAT
€2,84
Koaxiální kabel CONO-TECH RG6 NS CB113 1,13mm CU, Trishield, PE, 6,8mm, GEL 100m černý
Skladem
(16 pcs)
€31,11 excl. VAT
€37,64
Product detailed description
Koaxiální kabel RG-59U/48FA, 305 m, LSZH 6,0 mm cívka
Uvedená cena je za 1m, prodáváme pouze po celých baleních!
| průměr | 6mm |
| jadro | 0,81mm Cu |
| stínění | trojté, 48drátů, AL/PET |
| plášt | LSZH / bílý |
| provedení | běžný vnitřní |
| délka | 305m/cívka |
| impedance | 75ohm |
Použití a specifikace:
• KK31C použití pro rozvody s požadavkem LSZH (LSZH plášť)
• přívody kamer PAL nebo HD-CVI/TVI do 300 m
• sekundární a podružné bytové přívody vysílání kabelové CCTV do 40 m
• sekundární a podružné bytové přívody pozemního vysílání DVB-T/T2 do 40 m
• sekundární a podružné bytové přívody satelitního vysílání DVB-S/S2 do 40 m
• impedance kabelu 75 Ohm
• celoměděné jádro o průměru 0,81 mm
• účinnost stínění třída B/A (UHF)
• trojité stínění a úroveň pokrytí zaručuje výbornou odolnost proti zevnímu rušení
Kód produktu: SAP474324
Part no.: 474324
EAN: 474324
Additional parameters
| Category: | Anténní kabely pro bezdrátové sítě |
|---|---|
| EAN: | 474324 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
Koaxiální kabel CONO-TECH RG6 NS100TRI , 1mm, CU/AL , Trishield, PVC, 6,8mm, 300m, fólie
Skladem
(2 pcs)
€69,03 excl. VAT
€83,53
Koaxiální kabel RG-6U/32FD 10m PVC 6,5 mm manžeta
Na dotaz (není skladem)
(8 pcs)
€2,69 excl. VAT
€3,25
Koaxiální kabel RG-6U/32FD 100m PVC 6,5 mm folie
Na dotaz (není skladem)
(1 pcs)
€20,39 excl. VAT
€24,67
