Herní židle MRacer koženka, černo-bílá
Code: KZD1049127Related products
Leitz Ergo ergonomická balanční židle pro stání, světle šedá
Skladem
(5 pcs)
€124,34 excl. VAT
€150,45
Herní stůl Genesis HOLM MODULAR 160 ROHOVÝ, RGB
Na objednávku
€202,94 excl. VAT
€245,56
FREEFREE
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 60 cm levá
Na objednávku
€32,83 excl. VAT
€39,73
Product detailed description
Kód produktu: KZD1049127
EAN: KZD1049127
Additional parameters
| Category: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0735745932261 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 2D - již v ceně, výška 61,5-69 cm |
| Hloubka: | 52.5 cm |
| Mechanika: | houpací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
Leitz Ergo ergonomická balanční židle pro stání, tmavě šedá
Skladem
(11 pcs)
€124,34 excl. VAT
€150,45
Genesis ochranná rohož TELLUR 400 SQUARE HUD 100cm
Na objednávku
€13,47 excl. VAT
€16,30
CONNECT IT FOR HEALTH DeltaPro kancelářská židle, ČERNÁ
Na objednávku
€112,99 excl. VAT
€136,72
