Herní židle MRacer koženka, bílo-růžová
Code: KZD1049129Related products
Leitz Ergo ergonomická balanční židle pro sezení, tmavě šedá
Skladem
(8 pcs)
€116,73 excl. VAT
€141,24
FREEFREE
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 50 cm pravá
Na objednávku
€26,61 excl. VAT
€32,20
FREEFREE
Rohová část ke stolu Genesis HOLM MODULAR 160
Na objednávku
€51,45 excl. VAT
€62,25
Genesis herní stůl Holm 320, RGB podsvícení, bílý, 120x60cm, 3xUSB 3.0, bezdrátová nabíječka
Skladem
(12 pcs)
€158,66 excl. VAT
€191,98
Herní stůl Genesis HOLM MODULAR 160 ROHOVÝ, RGB
Na objednávku
€202,91 excl. VAT
€245,52
Product detailed description
Kód produktu: KZD1049129
EAN: KZD1049129
Additional parameters
| Category: | Herní sedačky |
|---|---|
| EAN: | 0735745932278 |
| Nosnost: | 120 kg |
| Hmotnost: | 17 kg |
| Výška sedáku: | 55 cm |
| Područky: | ano 2D - již v ceně, výška 61,5-69 cm |
| Hloubka: | 52.5 cm |
| Mechanika: | houpací |
| Dodavatel: | MERCURY STAR s.r.o. |
FREEFREE
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 40 cm levá
Na objednávku
€21,17 excl. VAT
€25,62
Leitz Ergo ergonomická balanční židle pro stání, tmavě šedá
Skladem
(9 pcs)
€125,46 excl. VAT
€151,81
FREEFREE
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 50 cm levá
Na objednávku
€26,61 excl. VAT
€32,20
FREEFREE
Boční deska stolu Genesis HOLM MODULAR 60 cm levá
Na objednávku
€32,86 excl. VAT
€39,76
