FVE Solární regulátor PWM SY3024H 12-24V/30A+USB pro Pb baterie
Code: SAPFVEY30AH
Skladem (30 pcs)
Delivery options
FVE Solární regulátor PWM OEM 12-24V/30A+USB pro Pb baterie
Detailed information
Product detailed description
PWM regulátor SY3024H umožňuje nabíjení olověných baterií proudem až 30A a připojení FV panelů s výstupním napětím max. 25V(12V) nebo 50V(24V) do výkonu 360W(12V) nebo 720W(24V). Je vybaven LCD displejem pro nastavení a zobrazení provozních parametrů.
Stručný popis regulátorů PWM:
Specifikace:
Rozsah jmenovitého napětí baterie pro aktivní nabíjení: 11,5–12,8V (23–25,6V)
Pb baterie – VRLA – mód b01
Pb baterie – VRLA GEL – mód B02
Pb baterie – s tekutým dielektrikem – mód b03
Max. výkon FV panelů: 360W – 12V (720W – 24V)
Max. vstupní napětí: 25V pro 12V baterii, 50V pro 24V baterii
Max. nabíjecí proud: 30A
Max.zátěžový proud: 10A
USB výstup: 2× 5V/2A
Rozměry: 133×70×30mm