FVE Fotovoltaický solární panel PhonoSolar PS405M4-22/WH(30mm)BB 1000V, 405W, Mono, full black
Code: SAPFVEPS405BB
Skladem (2 pcs)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
FVE Fotovoltaický solární panel PhonoSolar
PS405M4-22/WH(30mm)BB 1000V, 405W, Mono, full black
VYNIKAJÍCÍ VÝKON PRODUKTU
• Konkurenční výkon při vysokých teplotách díky zlepšenému teplotnímu koeficientu
• Minimalizované výkonové ztráty v připojení článku
• Lepší stínící výkon
• Snížená jmenovitá provozní teplota článku (NOCT). 43 3 2 °C
• Vyšší produkce energie díky technologii multi-busbar a half-cut.
SPOLEHLIVÁ KVALITA A SPOLEHLIVOST
• Garantovaná kladná tolerance 0-55W pro spolehlivý výstup
• Maximální zatížení sněhem 5400Pa. maximální zatížení větrem 2400Pa
• Optimalizovaný elektrický systém snižuje riziko horkých míst a provozního proudu
ODOLNOST PID
CERTIFIKÁTY SYSTÉMU ŘÍZENÍ
IEC 61215, IEC 61730 ISO 9001:2015 / Systém managementu kvality
Norma ISO 14001:20151 pro systém environmentálního managementu
OHSAS 18001:2007 / Mezinárodní normy pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci
Parametry:
Elektrické typické hodnoty
Model: PS405M4-22/WH
Jmenovitý výkon při STC (Wp): 405W
Jmenovité napájecí napětí (Vm): 38,28V
Jmenovitý proud (Im): 10,58A
Napětí otevřeného obvodu (Voc): 45,36V
Zkratový proud (Isc): 11,12A
Maximální jmenovitý proud pojistky: 20A
Třída klasifikace FV modulů II
Všechny technické údaje v STC:
AM1,5 E=1000W/m2 Tc=25°C
1925.00 x 1039.00 x 30.00 mm