FVE balkonový solární panel flexi 310 Wp SUN-MAN SMF310M-5X12DW
Code: SAPFVE310512
Skladem (11 pcs)
Delivery options
Detailed information
Product detailed description
Lehký pružný fotovoltaický panel 310W s oky po stranách  umožnující instalaci například na balkón.
Panel je možné připojit např na MPPT regulátoru s požadovanými parametry a výstupním napětím 12V, k němu připojit kvalitní 12V akumulátor pro zálohování.
Jako aplikace pro 12V DC rozvod je  možné připojit LED osvětlení , napájet zařízení které mají 12V vstup , nabíječky  nebo na výstup připojit měnič 12V/230V.
Další možnost je připojit panel na mikroinvertor s výstupem  230V AC
Jmenovitý výkon (Wp)    310  (tolerance (0-5W)
Napětí v bodě max. výkonu (V)    33.0
Proud v bodě max. výkonu (A)      9.25
Napětí na prázdno (V)                  40.3
Zkratový proud (A)                       9.74
Účinnost solárního panelu (%)       17.2
Výška (mm)                                 2009
Šířka (mm)                                     885
Tlouš'tka (mm)                                   2
Počet buněk                                    60
Hmotnost (kg)                                   5
Pracovní teplota                            od -40  do +85 C
Maximální napětí rozvodu               1000V