Downlight LED 12W AC85-265V round
Code: SAP21204Related products
Action
Sada montážních klipů pro LED panely - 60x60 - 30x120
Skladem
(296 pcs)
€1,12 excl. VAT
€1,36
Product detailed description
Downlight LED 12W AC85-265V round LED PANEL 12W napájecí zdroj 230V součástí 75Lm/W AC 85-265V teplota 2800-3200K ilustrační foto| Wattage: | 12 W |
| Voltage: | 84-265V |
| Luminous Flux: | 75 lumens/W |
| Diameter: | 120x120x12mm |
| Light color: | warm 3000K |
| Beam angle: | 120° |
| Lifespan: | 25 000h |
| Power factor: | 0,85 |
| CRI: | RA>80 |
| Housing Color: | White |
Kód produktu: SAP21204
Part no.: 21204
EAN: 5901812464583
Additional parameters
| Category: | Vestavné LED panely |
|---|---|
| EAN: | 5901812464583 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
Solight LED mini panel koupelnový 2v1, 3CCT, podhledový/přisazený, 18W, 1530lm, IP54, stříbrná, kulatý
Skladem
(99 pcs)
€9,40 excl. VAT
€11,38
DISANO Panel LED 840 4250lm 4000K 600x600mm, včetně driveru UGR<19
Skladem
(56 pcs)
€46,70 excl. VAT
€56,51
Solight LED mini panel koupelnový 2v1, 3CCT, podhledový/přisazený, 24W, 2040lm, IP54, stříbrná, kulatý
Skladem
(99 pcs)
€15,14 excl. VAT
€18,32
Solight LED mini panel CCT, přisazený, 12W, 900lm, 3000K, 4000K, 6000K, kulatý, černá barva
Skladem
(71 pcs)
€8,18 excl. VAT
€9,90
Solight LED podhledové světlo bodové, 5W, 400lm, 3000K, kulaté, bílé
Skladem
(99 pcs)
€2,88 excl. VAT
€3,49
