DI-WAY Vnitřní analog kamera ADS-800/6/20
Code: SAPCA800620Related products
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€243,69 excl. VAT
€294,87
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€222,02 excl. VAT
€268,64
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWS-1080/16/60
Skladem
(10 pcs)
€126,82 excl. VAT
€153,45
DI-WAY Digital IP venk. IR kamera 1080P, 3,6mm, 3x Array, 40m
Skladem
(8 pcs)
€123,90 excl. VAT
€149,92
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 720P, 2,8-12mm, 30 m ,4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(1 pcs)
€48,93 excl. VAT
€59,20
Product detailed description
Vnitřní analogová kamera ADS-800/6/20- Dosvit : 20m
- Objektiv : 6mm
- Rozlišení : 800 TVL
- Aptina 1,3M pixel CMOS Sony
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie | 3-6W |
Kód produktu: SAPCA800620
Part no.: CA800620
EAN: CA800620
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CA800620 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 3,6mm, Array, 20m
Skladem
(2 pcs)
€56,12 excl. VAT
€67,90
DI-WAY Venkovní IR WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 1xArray, 30m
Skladem
(8 pcs)
€53,33 excl. VAT
€64,53
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P, 2,8mm, 30 m, 4in1 AHD/TVI/CVI/CVBS
Skladem
(1 pcs)
€44,37 excl. VAT
€53,69
Atrapa kamery Cabletech DK-12 Silver URZ0993, Bullet, Solar, LED
Skladem
(17 pcs)
€8,31 excl. VAT
€10,06
