DI-WAY Venkovní IR WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 1xArray, 30m
Code: SAPCAR750330G-CCDRelated products
FREEFREE
TP-Link Tapo C222 domácí bezpečnostní otočná Wi-Fi kamera
Skladem
(1 pcs)
€28,95 excl. VAT
€35,03
Ubiquiti UVC-AI-Turret-W, AI Turret IP kamera, 8MP, bílá
Na objednávku
€308,41 excl. VAT
€373,18
FREEFREE
Dahua IP kamera F2C-PV, Field of View 2,8 mm
Na objednávku
€40,63 excl. VAT
€49,16
Ubiquiti G6 Turret - UniFi Protect kamera, 8MP, bílá
Na objednávku
€160,91 excl. VAT
€194,70
FREEFREE
TP-Link VIGI C330(6mm) Bullet kamera, 3MP, 6mm
Skladem
(1 pcs)
€49,59 excl. VAT
€60
TP-Link VIGI C540V(4-12mm) PTZ kamera, 4MP, Full-Color, 3x Zoom
Skladem
(6 pcs)
€102,40 excl. VAT
€123,90
TP-Link Tapo C200C - Domácí bezpečnostní Wi-Fi kamera s horizontálním a vertikálním otáčením
Skladem
(45 pcs)
€18,56 excl. VAT
€22,46
Product detailed description
DI-WAY Venkovní IR WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 1xArray, 30m- 1/3” Sony Double Scan CCD
- 750TVL Rozlišení
- Min. Iluminace 0.01Lux/F1.2 (0Lux IR ON)
- Den Noc (ICR), Automatický barevné na černobílé
- Ultra WDR, Inteligentní technologie rozpoznávání scény.
- Auto defog (odmlžení)
- 3D DNR
- Nová IR Array LED technologie - lepší obraz v noci
- Smart IR ovládání
- Vicejazyčné ovládání UTC OSD
- 3.6mm objektiv
- Max IR LED dosvit: 30m, 1X SUPER POWER IR ARRAY LED
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/3 ” Sony Double Scan CCD |
| Signal System | NTSC ;PAL |
| Efektivní pixely | NTSC:976(H)*494(V) ;PAL:976(H)*582(V) |
| Rozlišení | 750TVL |
| SNR | ≥48dB(AGC Off) |
| Min. Iluminace | 0.01Lux/F1.2(0Lux IR ON) |
| Scan System | 2:1 prokládané skenování |
| Sync System | Interní |
| Video Výstup | 1.0Vp-p/7Ω |
| Smart IR | 3000V elektrostatická ochrana proti přepětí |
| AGC | NTSC:1/60-10000sec ;PAL:1/50-10000sec |
| Vyvážení bílé | ATW/PUSH/CRR/manual//PUSH LOCK/uživatel/uživatel2 |
| Den/Noc | auto/barevné/černobílé |
| Kompenzace protisvětla | BLC/OFF/HLC |
| WDR | zapnuté(volitelné) |
| Digital Zoom | volitelný/nastavitelný |
| 2D/3D DNR | volitelný/nastavitelný |
| Smart IR | Jas / Kontrast / Ostrost / Zisk / Tón |
| Privatní maska | on/off (nastavitelná) |
| Jazyk | Vicejazyčné OSD |
| IR LED | 1X SUPER POWER IR ARRAY LED |
| IR Dosvit | 30m |
| Objektiv | 3.6mm objektiv |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | <4.5W |
| Proud | 350mA |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Krytí | IP66 |
| Váha | 450g |
Kód produktu: SAPCAR750330G-CCD
Part no.: CAR750330G-CCD
EAN: CAR750330G-CCD
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CAR750330G-CCD |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
FREEFREE
TP-LINK Tapo C125 - Domácí IP kamera, smart AI, 4MP (2560x1440) 140°, ONVIF, Starlight (Color Night Vision )
Skladem
(8 pcs)
€55,05 excl. VAT
€66,61
Kamera Ezviz H8c PoE 2K Venkovní otočná IP, 4MP, 4mm
Skladem
(50 pcs)
€45,85 excl. VAT
€55,48
REOLINK bezpečnostní video zvonek D340W, 5MP, 2K+ HD
Skladem
(2 KS)
€100,22 excl. VAT
€121,27
FREEFREE
TP-Link VIGI C340(6mm) VIGI 4MPx venkovní bullet síťová kamera s plnobarevným nočním viděním
Skladem
(1 pcs)
€52,84 excl. VAT
€63,94
