DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/12/60
Code: SAPCD7201260
Skladem (24 pcs)
Delivery options
Venkovní digitální kamera HWH-720/16/60, Dosvit : 60m, Objektiv : 12mm, Rozlišení : 720P, Aptina 1/3" 1.3M pixel SENSOR
Detailed information
Product detailed description
Venkovní digitální kamera HWH-720/12/60
Upozornění : držák kamery a napájecí adaptér není součástí balení
Průmyslové provedení kamery
Vhodná i do horšího prostředí
Velice kvalitní optika
Provedeni Venkovní
Krytí IP66
  • Dosvit : 60m
  • Objektiv : 12mm
  • Rozlišení : 720P
  • Aptina 1/3" 1.3M pixel SENSOR
Obrazový Senzor   : 1/3“ Profressive Scan 2M CMOS
Počet efektivních pixelů : 1920(H)x1080(V)
Minimální Osvětlení:
      Základní: Color 0.01Lux@ (F1.2 AGC ON); B/W 0.005Lux@ (F1.2 AGC ON) (Super-Ex View)
      Základní+IRC: Color 0.01Lux@ (F1.2 AGC ON); B/W 0.001Lux@ (F1.2 AGC ON) (Super-Ex View)
Color 0.01Lux@ (F1.2 AGC ON); B/W 0.001Lux@ (F1.2 AGC ON) (WDR)
Dynamický rozsah : ≥100db(WDR)
S/N Ratio : ≥50db(AGC OFF)
3A Control : AWB/AGC/Auto Expozice
Elektrická Clona : 1/25 – 1/10000s
Video Kódování : H.264 Vysoko Profilové Kódování
Streams :
   První Stream: 1920x1080, 1-30fps; 1280x720, 1-30fps
   Druhý Stream: 1280x720, 1-30fps; 704x576, 1-30fps; 352x288, 1-30fps
   Třetí Stream: 352x288, 1-30fps; 176x144, 1-30fps
Audio Komprese : 32Kbps ~ 16Mbps, Podpora CBR/VBR
BNC Video Výstup : 1CH CVB BNC Output
Objektiv : Upevnění: CS/C Iris: Auto Iris(DC Drive)
Dual Stream : Podporuje
Auto Iris : DC Drive
Audio Input : 1CH, Line-In/Mac In, 3,5mm Jack
Audio Output : 1CH, Line-Out, 3,5mm Jack
Internet : 10/100M Auto adaptivní, RJ45
Uložiště Dat : Video, Obrázky
Typ úložiště : Manual, Auto (načasování, sonda, pohyb, blok detekce)
Hlášení Alarmu : E-mail, IE, Software pro správu
Internetové protokoly :
TCP/IP, UDP, RTP, RTSP, RTCP, HTTP, DNS, DDNS, DHCP, NTP, PPPOE, SMTP, UPNP
ONVIF : Podpora
Webové Rozhraní : IE 6.0 nebo vyšší
Napájecí zdroj : DC12V
Spotřeba energie : <5W (Infrared Off)
Pracovní prostředí : Teplota: -10°C ~ +55°C, Vlhkost: 0% - 90%