DI-WAY Venkovní analog kamera AWS-800/6/25
Code: SAPCA800625Related products
DI-WAY HDCVI venkovní IR kamera 720P, 3,6mm, 3xArray, 40m
Skladem
(26 pcs)
€33,96 excl. VAT
€41,09
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/12/60
Skladem
(24 pcs)
€93,77 excl. VAT
€113,46
DI-WAY Venkovní analog kamera 1200 TVL, 1x Array LED, 3.6mm
Skladem
(5 pcs)
€60,39 excl. VAT
€73,07
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€253,12 excl. VAT
€306,28
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(19 pcs)
€72,64 excl. VAT
€87,89
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€243,69 excl. VAT
€294,87
Product detailed description
Venkovní analogová kamera AWS-800/3,6/25Upozornění : držák kamery a napájecí adaptér není součástí balení
Vzdálenost : 25m
Objektiv : 6mm
Rozlišení : 800 TVL Sony 1.3M pixel CMOS
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie | 3-6W |
Kód produktu: SAPCA800625
Part no.: CA800625
EAN: CA800625
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CA800625 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 2,8-12mm, 3xArray, 40m
Skladem
(7 pcs)
€87,70 excl. VAT
€106,12
Atrapa kamery Cabletech DK-12 Silver URZ0993, Bullet, Solar, LED
Skladem
(17 pcs)
€8,31 excl. VAT
€10,06
DI-WAY HDCVI dome kamera 1080P, 2,8-12 Varifocal autofocus
Skladem
(3 pcs)
€98,28 excl. VAT
€118,92
DI-WAY Vnitřní IR kamera 1200TVL varifocal bílá
Skladem
(3 pcs)
€57,94 excl. VAT
€70,11
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P, 4-9mm, 30m
Skladem
(22 pcs)
€62,83 excl. VAT
€76,03
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 15xLED, 15-20m DOME
Skladem
(1 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 3,6mm, Array, 20m
Skladem
(2 pcs)
€56,12 excl. VAT
€67,90
DI-WAY HDCVI venkovní IR dome kamera 720P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(1 pcs)
€28,30 excl. VAT
€34,24
