DI-WAY Venkovní analog kamera AWS-800/4/35
Code: SAPCA800435Related products
BLOW H-343 digitální kamera FHD 3Mpix 1536p, 4G, 4mm MicroSD
Skladem
(1 pcs)
€44,37 excl. VAT
€53,69
DI-WAY HDCVI venkovní Dome kamera 1080P, 3,6mm, 2xArray, 30m
Skladem
(19 pcs)
€72,64 excl. VAT
€87,89
Venkovní kamera Wi-Fi Kruger&Matz Connect C40 Tuya, 3M, 15m
Skladem
(4 pcs)
€40,17 excl. VAT
€48,60
DI-WAY Vnitřní IR kamera 1200TVL varifocal bílá
Skladem
(3 pcs)
€57,94 excl. VAT
€70,11
DI-WAY Venkovní IR CCTV Varifocal kamera 1200TVL
Skladem
(16 pcs)
€57,94 excl. VAT
€70,11
Product detailed description
Venkovní analogová kamera AWS-800/4/35Upozornění : držák kamery a napájecí adaptér není součástí balení
- Dosvit : 35m
- Objektiv : 4mm
- Rozlišení : 800 Sony 1.3 pixel CMOS
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie | 3-6W |
Kód produktu: SAPCA800435
Part no.: CA800435
EAN: CA800435
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CA800435 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 3,6mm, Array, 20m
Skladem
(2 pcs)
€56,12 excl. VAT
€67,90
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P, 4-9mm, 30m
Skladem
(22 pcs)
€62,83 excl. VAT
€76,03
Kamera KRUGER & MATZ Connect C100 Solar 4G Tuya
Skladem
(3 pcs)
€106,32 excl. VAT
€128,65
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 960P, 3,6mm, 3xArray, 30m
Skladem
(6 pcs)
€62,87 excl. VAT
€76,07
DI-WAY HDCVI dome kamera 1080P, 2,8-12 Varifocal autofocus
Skladem
(3 pcs)
€98,28 excl. VAT
€118,92
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2x Array, 40m
Skladem
(2 pcs)
€48,99 excl. VAT
€59,28
