DI-WAY Venkovní analog kamera AWS-800/4/35
Code: SAPCAK800435Related products
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 720P, 2,8-12mm, 40m
Skladem
(4 pcs)
€52,62 excl. VAT
€63,67
Kamera KRUGER & MATZ Connect C100 Solar 4G Tuya
Skladem
(3 pcs)
€106,32 excl. VAT
€128,65
DI-WAY HDCVI venkovní IR kamera 720P, 3,6mm, 3xArray, 40m
Skladem
(26 pcs)
€33,96 excl. VAT
€41,09
BLOW H-343 digitální kamera FHD 3Mpix 1536p, 4G, 4mm MicroSD
Skladem
(1 pcs)
€44,37 excl. VAT
€53,69
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera, 1080p, 2.8 - 12mm, 40m
Skladem
(10 pcs)
€98,28 excl. VAT
€118,92
DI-WAY Analogová IR Waterproof kamera 900TVL, 4mm, 2xArray, 40m
Skladem
(1 pcs)
€56,73 excl. VAT
€68,64
DI-WAY Digital IP venk. IR kamera 1080P, 3,6mm, 3x Array, 40m
Skladem
(8 pcs)
€123,90 excl. VAT
€149,92
Product detailed description
Venkovní analogová kamera AWS-800/4/35Upozornění : držák kamery a napájecí adaptér není součástí balení
- Dosvit : 35m
- Objektiv : 4mm
- Rozlišení : 800 Sony 1.3 pixel CMOS
| Signal System | PAL/NTSC |
| Mini Iluminace | 0LUX (IR ON) |
| Den/Noc | B&W |
| Video Výstup | 1.0vp-p75Ω |
| AGC | Auto |
| OSD | Anglicky, Čínsky |
| Pracovní teplota | -10°C do +50°C |
| Napájení | DC12V/1.5A |
| Spotřeba Energie | 3-6W |
Kód produktu: SAPCAK800435
Part no.: CAK800435
EAN: CAK800435
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | CAK800435 |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY Venkovní digitální kamera HWH-720/6/35POE
Skladem
(8 pcs)
€91,88 excl. VAT
€111,17
DI-WAY Vnitřní IR kamera 1200TVL varifocal bílá
Skladem
(3 pcs)
€57,94 excl. VAT
€70,11
DI-WAY Venkovní IR WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 1xArray, 30m
Skladem
(8 pcs)
€53,33 excl. VAT
€64,53
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 15xLED, 15-20m DOME
Skladem
(1 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
DI-WAY IP metal IR dome kamera 3mpx, H.265, 6mm, 30x LED 20m
Skladem
(4 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
DI-WAY Venkovní IR Dome WDR kamera CCD 750TVL, 3,6mm, 2xArray, 25m
Skladem
(12 pcs)
€65,95 excl. VAT
€79,80
DI-WAY HDCVI IR Smart Bullet kamera 1/3" 1Mpixel, 3,6mm
Skladem
(7 pcs)
€88,48 excl. VAT
€107,06
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 3,6mm, 40m
Skladem
(1 pcs)
€60,39 excl. VAT
€73,07
DI-WAY Vnitřní digitální kamera HDPTT-720/4/ WIFI
Skladem
(18 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
