DI-WAY HDCVI varifocal Bullet kamera 1080P, 2,8-12mm, 4xArray, 50m
Code: SAPC1080HDCVI2M12W50RRelated products
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€222,02 excl. VAT
€268,64
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 6mm, 2x Array, 40m
Skladem
(2 pcs)
€48,99 excl. VAT
€59,28
DI-WAY AHD venkovní IR kamera 1080P, 4-9mm , 60m
Skladem
(1 pcs)
€68,74 excl. VAT
€83,17
DI-WAY Analogová IR Waterproof kamera 900TVL, 4mm, 2xArray, 40m
Skladem
(1 pcs)
€56,73 excl. VAT
€68,64
Product detailed description
DI-WAY HDCVI varifocal Bullet kamera 1080P, 2,8-12mm, 4xArray, 50m- 1/2.8” 2.0MP(1920*1080) SONY Exmor CMOS
- Širší pásmo, velká vzdálenost, přenos v reálném čase
- Přenos po koaxiálním kabelu, více než 300m přes 75-5 kabel
- Detekce pohybu, Privátní maska
- Defog (Odmlžení), Digital-WDR, 8X zoom
- Smart IR ovladání
- HD-CVI/CVBS 960H Dual Výstup
- Max IR LED dosvit: 50m, Smart IR, 4x IR array LED
- IP66, DC12V
| Kamera | |
| Obrazový senzor | 1/2.8” 2.0MP(1920*1080) SONY Exmor CMOS |
| Efektivní pixely | 1984(H) ×1105(V) |
| Rozlišení | Digital:1920×1080p(1080p/30fps) ;Analog:900TVL |
| S/N Ratio | ≥50dB (AGC Off) |
| Min. Iluminace | 0Lux@(F2.0,IR ON)/td> |
| Scan Systém | Progresivní |
| Video výstup | 1-kanál BNC Digital HDCVI video výstup ve vysokém rozlišení - zelený BNC konektor |
| Analog: 1Vp-p Kompozitní Výstup (75Ω/BNC) - žlutý BNC konektor | |
| Vlastnosti kamery | |
| Max IR LED dosvit | 4x IR array LED, 50m |
| Den/Noc | EXTERN/B&W/Color/Auto |
| Vyvážení Bílé | Auto |
| Defog(Odmlžení) | On/Off |
| DNR | 2D+3D NR |
| WDR | OFF/NÍZKÉ/STŘEDNÍ/VYSOKÉ |
| Privátní maska | ON/OFF (16 oblasti) |
| Detekce pohybu | ON/OFF (4 oblasti) |
| Objektiv | |
| Ohnisková vzdálenost | 2.8~12mm, mozorizovaný objektiv z auto zaostřením (auto-focus) |
| Obecně | |
| Napájení | DC12V±10% |
| Spotřeba | < 7W |
| Proud | 550mA |
| Pracovní prostředí | -10°C~+50°C/ méně než 85%RH (bez kondenzace) |
| Přenosová vzdálenost | Více než 300m přes 75-5 koax kabel |
| Krytí | IP66 |
| Váha | 810g |
| Ostatní | Držák, nálepka pro usnadnění upevnění držáku, šroubky, hmoždinky |
Kód produktu: SAPC1080HDCVI2M12W50R
Part no.: C1080HDCVI2M12W50R
EAN: C1080HDCVI2M12W50R
Additional parameters
| Category: | IP kamery |
|---|---|
| EAN: | C1080HDCVI2M12W50R |
| Dodavatel: | SAPRO, s.r.o. |
DI-WAY HDCVI Kamera 720P, 4mm, 15xLED, 15-20m DOME
Skladem
(1 pcs)
€60,52 excl. VAT
€73,23
DI-WAY Vnitřní digitání kamera HDH-720/6/30POE
Skladem
(17 pcs)
€89,02 excl. VAT
€107,72
DI-WAY AHD anti-vandal venkovní dome IR kamera 1080P, 4-9mm, 30m
Skladem
(22 pcs)
€62,83 excl. VAT
€76,03
DI-WAY HDCVI IR Bullet kamera 1/2.9" 1.0Mpixel, 3,6mm
Skladem
(2 pcs)
€40,61 excl. VAT
€49,14
DI-WAY IP metal IR kamera 3mpx, H.265, 6mm, 2x array 30m
Skladem
(4 pcs)
€243,69 excl. VAT
€294,87
DI-WAY Digital IP venk. IR kamera 1080P, 3,6mm, 3x Array, 40m
Skladem
(8 pcs)
€123,90 excl. VAT
€149,92
